PVA EXPO PRAHA - BOHEMIAN CUSTOM MOTORCYCLES

Historicky největší motoristická výstava MOTOCYKL PRAHA ovládne v březnu 2023 letňanské výstaviště

 Na největší ploše, se spoustou novinek, s doprovodným programem, hvězdnými tvářemi a v unikátním souběhu s výstavou motocyklových staveb a přestaveb. To bude nová podoba tradiční motoristické výstavy MOTOCYKL PRAHA, která ve dnech 2. až 5. března 2023 zaplní haly výstaviště PVA EXPO PRAHA. Organizátor výstavy, společnost ABF, přinese do Letňan unikátní akci, která premiérově rozšíří její veletržní portfolio v jarní sezóně 2023, vždy jednou za dva roky.

Součástí veletrhu bude soutěžní výstava expozic custom staveb a přestaveb - Bohemian Custom Motorcycles. Návštěvníci tak budou moci vidět špičky stavitelů těchto motocyklů nejen z ČR, ale i dalších evropských zemí. 

Nebudou chybět motocykly z řad veteránů, sportovních týmů, dovozců nových motocyklů a významných osobností motosportu a cestovatelů. Nedílnou součástí této akce bude zastoupení firem s příslušenstvím na motocykly.


800+

MOTOCYKLŮ

8+

SOUTĚŽNÍCH KATEGORIÍ

5000+

PLOCHA PRO CUSTOM

ZASTOUPENÍ ŠPIČKY STAVITELŮ CUSTOM MOTOCYKLŮ NEJEN Z ČR. 

KONTAKTUJTE NÁS

Přihlášku pro Custom naleznete 

..................................................................................................................................................................................................................................................................

Aktuální tisková zpráva